• versace
  • slonca
  • bb
  • slaskiedlaseniora

Nowości

Lato w pełni w Optyk Studio!

Wśród nowości znajdziecie zarówno odważne i designerskie modele, jak również klasykę w kobiecym wydaniu. Odwiedźcie nas koniecznie i zobaczcie wszystkie nowości, które dla Was przygotowałyśmy.

Nowość – Versace

Zaczęło się od niezwykłej wizji jednego człowieka, a zmieniło się w jeden z najważniejszych domów mody na świecie. Przed stworzeniem  modowego imperium Gianni Versace, założyciel marki, praktykował w sklepie krawieckim swojej mamy, gdzie rozwijała się jego pasja do mody. Gianni Versace we współpracy z bratem Santo i siostrą Donatellą stworzył swój pierwszy butik w 1978 roku w Mediolanie na Via della Spiga. Śmiały i twórczy geniusz Gianniego stale kwestionował granice mody.

Ta sama marka projektuje również oprawy okularowe, jedne z bardziej rozpoznawalnych i pożądanych. Teraz znajdziesz je również w Optyk Studio.

 

 

JaiKudo – dla tych, którzy lubią być niepowtarzalni

Marka JaiKudo zaprezentowała najnowszą kolekcję, która pojawiła się już u nas. Każda para opraw jest dostępna tylko z kilkunastu sztukach w całej Polsce. Dlatego wybierając oprawy tej marki masz gwarancję, że są unikatowe.

 

Wyjątkowa marka MASSI w Optyk Studio.

 

Rodzima marka z Massi dołączyła do naszej oferty. Wyjątkowa dbałość i szczegóły i misterne wykonanie. Współczesny design. Odwiedź nas i zobacz kolekcję opraw tej marki.

 

Jesteśmy partnerami4youcardrodzina+

Nasze marki